Wayne Rooney

Delitev točk na derbiju, Rashford tudi Mourinhov adut iz rokava
sobota, 27. avgust 2016 ob 13:25
Nogometaši Tottenhama in Liverpoola so se v razburljivem uvodnem obračunu tretjega kroga angleškega prvenstva razšli brez zmagovalca (1:1). Redsi so povedli ob koncu prvega polčasa.
Preberi več...

Allardyce v skrbeh, a Harta bo vseeno vpoklical
ponedeljek, 22. avgust 2016 ob 18:24
Angleški selektor Sam Allardyce, ki bo 11. oktobra svoje varovance vodil na kvalifikacijski tekmi za SP proti Sloveniji, je zelo zaskrbljen nad položajem vratarja Joeja Harta pri Manchester Cityju.

Ibrahimović spet dokazal, da naziv bog ni iz trte izvit #video
Sportal
sobota, 20. avgust 2016 ob 10:59
Manchester United na krilih Zlatana Ibrahimovića nadaljuje zmagoviti niz. Rdeči vragi so na petkovi tekmi na Old Traffordu z 2:0 premagali Southampton in se utrdili v vodstvu premier league.

Ibrahimović s šovom v Teatru sanj zasenčil debi Pogbaja in še naprej uresničuje napovedi o 'Bogu'
sobota, 20. avgust 2016 ob 08:41
Zlatan Ibrahimović na uvodu letošnje sezone po prihodu k rdečim vragom uresničuje lastne napovedi, da bo postal 'Bog Manchestra'. V drugem krogu angleške Premier League je z dvema...

Neverjetni Zlatan zasenčil tudi debi Pogbaja
petek, 19. avgust 2016 ob 22:53
Nogometaši prenovljenega Manchester Uniteda so v prvi domači tekmi Joseja Mourinha na Old Traffordu prepričljivo v uvodni tekmi 2. kroga angleškega prvenstva ugnali Southampton z 2:0.

Liverpool sredi Londona osmešil topničarje
Planet
nedelja, 14. avgust 2016 ob 19:29
Varovanci nemškega stratega Jürgena Kloppa so odlično odprli novo sezono v angleškem prvenstvu. V tekmi za nogometne sladokusce so s 4:3 porazili Arsenal.

Liverpool domačo sezono začel z zmago na Emiratesu
nedelja, 14. avgust 2016 ob 19:03
London - Nogometaši Liverpoola so v napetem derbiju prvega kola angleškega prvenstva na štadionu Emirates premagali Arsenal s 4:3. Topničarji so bolje začeli dvoboj in si v 30. minuti...